Co je to škola Handlingu

Chcete svého pejska předvést ve výstavním kruhu na BONITACI ?

(Handling = předvedení pejska) 

Bonitace je pro pejska něco jako maturita. Zkouška, kde předvede svoje nejlepší vlastnosti, kdy mu nevadí vodítko , postoj na stole, aby ukázal zoubky, nechá se pohladit a ani zvýšená pozornost mu nevadí. Je to jeho Den.

A jak to bere jeho pániček? Má z toho občas obavy. Bude chodit, trhat vodítkem a utíkat z kruhu? Nenechte se zaskočit. Svého pejska předveďte v nelepší kondici a dokážete to oba.

Daří se s pejskem v kruhu, dobře zvládá chůzi v kruhu a povely? S tréningem můžete pokračovat. Chci na výstavu alespoň jednou!

Vystavování psů může na první pohled vypadat velmi snadně, ale za touto činností je obvykle spousta těžké práce. Na mém kurzu dostanete základní informace, rady a typy, které můžete využít ještě před tím, něž skutečně vstoupíte do výstavního kruhu.

Naučíte se výstavní figury.

Prvním pravidlem předvádění je směr pohybu ve výstavním kruhu - je stanoven tzn. na levou ruku, čili jde o pohyb v protisměru hodinových ručiček. Pes se vodí při předvádění v kruhu převážně v levé ruce.

Z běžných prvků posouzení psa v pohybu musí vystavovatel ovládat další 3 základní figury: kruh, rovně tam a zpět s obraty, trojúhelník, figura ve tvaru L, figura ve tvaru T, dva vedle sebe.

Tyto kurzy jsou vhodné nejen pro předvedení k bonitaci, ale i pro úspěšné vystavení vašeho pejska na oblastních, krajských i mezinárodních výstavách.

TOPlist